Ето\'о и Милито биха Парма, Раниери тръгна с победа

17:59
Интер победи Парма с 2:0 на "Сан Сиро" в мач от 3-я кръг на италианската Серия "А".

Първото попадение в срещата бе дело на привлечения от Барселона голмайстор Самуел Ето’о в 71-а минута, а точка на спора сложи Диего Милито в 88-а. Българският нападател в състава на "дуковете" Валери Божинов се появи на терена едва в 80-а минута, но не успя да помогне на съотборниците си.

Рома победи Сиена като гост с 2:1 в друг интересен двубой от днес.

Масимо Макароне откри за домакините в 26-а минута, но френският защитник Филип Мексес изравни в 72-а. Пол Кодреа от Сиена бе изгонен в 78-а минута и "вълците" се възползваха от численото си превъзходство. Йон Арне Рийзе в 89-а минута донесе успеха за тима на Клаудио Раниери.

Фиорентина победи минимално Каляри у дома с 1:0. Алберно Джилардино донесе успеха на "виолетовите" в 55-а минута.

Ето и останалите резултати:

Аталанта – Сампдория 0:1
Болоня – Киево 0:2
Удинезе – Катания 4:2

Kura_na_qnko
13.09.2009 21:39

Адриан000,само ти казвам за Крин.Сиг знаеш ,че той беше избрания да дойде в първия отбор от примаверата.А за мача, ми той влезе за 10-15 мин и нямаше време,но успояда се отличи.За контрата и гола на Милито,той започна всичко с отнемане на топката и финтира на скорост 2-ма съперници .След това подаде на Марио и така ..... Добре е момчето .Има хляб в него.Видяхме го и лятото със стабилни игри

daniel_inter
13.09.2009 19:29

Определено има потенциал това момче.Имаше много добри отигравания според мен.Forza Inter

Cris_7
13.09.2009 19:00

Тая година Интер пак ще е шампион !

Adrian000
13.09.2009 18:54

Истината е ,че за съжелние не успях да гледам мача неможах да го намеря никъде като фен на Интер бих искал да попитам някой ,който разбира от футбол да ми каже мнението си за младока Rene Krhin има ли потенциал в момчето? За 10-15 минути сигорно е направил някакво впечатление

Adrian000
13.09.2009 18:43

Barca_fen112 , е та научете се бе хора не е Габриел ,а Диего *joking* Впредви ,че отсъстваха Станкович и Мота при полужение ,че Санети е по- скоро дефанзивен футболист и появата му в халфовата линия някак си леко притапява остротата на атаките така или иначе първо отбор тепърва се обиграва и второ просто Парма играе да не загуби според мен със Барса нещата ще изглеждат различно и двата отбора разполагат отлични офанзивни футболисти и си мисля ,че ще се получи страхотен двуостър мач освен това Камбиасо и Станкович отсъстваха ,което нямаше как да не даде отражение *wink*

Barca_fen112
13.09.2009 18:31

Абе неразбрахте ли ,че мачовете от испанското почти всички от италянското и бундеслигата се дават по тв+ и само потребителите на булсатком я имаме.А колкото до мача наистина не бе никък лош.Осбено ПАрма до 1вия гол се справиха страхотно и имаха някои много добри ситуации.А честно казано Интер не впечатли с почти нищо и рядко стигаше до вратата на белите.Но в 70 и някоята минута Самуел Ето'о отбеляза един гениален и много красив гол с който почти уби интригата в мача.А преди това Балотели направи няколко непростими пропуска както и в самия край на мача.А второто попадение също бе много елеганто испълнено от Габи Милито.И поне според мен на 16 ни очаква един невероятен мач с който съвсем заслужено ще бъде отркита Шампионска ЛИга сезон 2009/2010 *wink*

Kawaguchi
13.09.2009 18:27

Като се има предвид, че на Интер им предстои мач срещу Барса - все пак добре се представиха днеска *thumb_up* С нетърпение чакам да видя двата си любими отбора един срещу друг *wink* Ето'о и Милито направо къртят, а Снайдер - той така се включи, че сякаш от 5 години играе в Интер *joking* ЧЕСТИТА ПОБЕДА ИНТЕРИСТИ *beer*